کد خبر: 5056
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
bahoo-khaviyar-1.jpg

امکان خرید انواع خاویار بلوگا و آسترا و ... برای همه مردم ایران از طریق اینترنت و فروشگاه های اینترنتی نظیر باهو خاویار میسر شده است.

خاویار، از محصولات لوکس دریایی محسوب می شود، محصولی که ایران تولید کنندۀ با کیفیت ترین گونۀ آن می باشد و سالهاست که از جملۀ محصولات صادراتی ایران به حساب می آید. خاویار در حالی کمتر در سبد مصرف خانوادۀ ایرانی دیده می شود که به گفته پزشکان و بر اساس مطالعات صورت گرفته، به لحاظ تغذیه ای بسیار غنی می باشد و متخصصان تغذیه آن را توصیه می کند.
مشاهدات میدانی خبرنگار پایگاه خبری تحیلی چشم انداز، نشان می دهد که در برخی فروشگاه های محصولات پروتئینی و دریایی دسترسی به خاویار با کیفیت ایرانی میسر شده است . اما دسترسی وسیع تر و راحت تر به این محصول ارزشمند ایرانی که می توانیم آن را مروارید خزر بنامیم، از طریق اینترنت و برخی فروشگاه های اینترنتی نظیر باهو خاویار میسر شده است که مشکلات حمل و توزیع را نیز مرتفع ساخته است و امکان خرید انواع خاویار بلوگا و آسترا و ... را برای همه مردم ایران فراهم آورده است.
فروشگاه اینترنتی محصولات دریایی لوکس باهو خاویار متعلق به شرکت باهو خزر، اولین توزیع کننده رسمی خاویار شیلات ایران با ۲۵ سال سابقه درخشان و صادر کننده نمونه کشور می‌باشد که هم اکنون دسترسی به این محصول را از طریق www.bahoocaviar.ir برای تمام مردم ایران فراهم آورده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

 • jabal

  دکتر پویا جبل عاملی

  کدورت ارزی رئیس جمهور

  اخیرا سخنگوی دولت خبر از کدورت رئیس جمهور از افزایش نرخ ارز خبر داده اند. به راستی چرا افزایش نرخ ارز باید نگران کننده باشد در حالی که ثبیت قیمت آن نگرانی های بیشتری برای اقتصاد ایران در بر خواهد داشت.

 • politics

  آسیب شناسی رشته های علوم انسانی

  علوم سیاسی در ایران به کدام سو می رود؟

  در این تحلیل قصد داریم به مقایسه سرفصل دروسی که در دوره های کارشناسی، ارشد و دکترا که دانشگاه های ایران و جهان تدریس می شود بپردازیم. با نگاهی اجمالی می توان دریافت که تفاوت معنا داری در مباحثی که در دانشگاه های ایران و سایر کشور های جهان ارائه می شود وجود دارد.

 • dadpey

  علی دادپی

  محققین مدعی اخلاق

  یکی از آفتهای دنیای روشنفکری که این روزها به محققان و پژوهشگران علوم اجتماعی و مدیریتی هم سرایت کرده است این عادت به قاضی القضات بودن است.

پربحث‌ها

پربیننده‌ها