کد خبر: 5056
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
bahoo-khaviyar-1.jpg

امکان خرید انواع خاویار بلوگا و آسترا و ... برای همه مردم ایران از طریق اینترنت و فروشگاه های اینترنتی نظیر باهو خاویار میسر شده است.

خاویار، از محصولات لوکس دریایی محسوب می شود، محصولی که ایران تولید کنندۀ با کیفیت ترین گونۀ آن می باشد و سالهاست که از جملۀ محصولات صادراتی ایران به حساب می آید. خاویار در حالی کمتر در سبد مصرف خانوادۀ ایرانی دیده می شود که به گفته پزشکان و بر اساس مطالعات صورت گرفته، به لحاظ تغذیه ای بسیار غنی می باشد و متخصصان تغذیه آن را توصیه می کند.
مشاهدات میدانی خبرنگار پایگاه خبری تحیلی چشم انداز، نشان می دهد که در برخی فروشگاه های محصولات پروتئینی و دریایی دسترسی به خاویار با کیفیت ایرانی میسر شده است . اما دسترسی وسیع تر و راحت تر به این محصول ارزشمند ایرانی که می توانیم آن را مروارید خزر بنامیم، از طریق اینترنت و برخی فروشگاه های اینترنتی نظیر باهو خاویار میسر شده است که مشکلات حمل و توزیع را نیز مرتفع ساخته است و امکان خرید انواع خاویار بلوگا و آسترا و ... را برای همه مردم ایران فراهم آورده است.
فروشگاه اینترنتی محصولات دریایی لوکس باهو خاویار متعلق به شرکت باهو خزر، اولین توزیع کننده رسمی خاویار شیلات ایران با ۲۵ سال سابقه درخشان و صادر کننده نمونه کشور می‌باشد که هم اکنون دسترسی به این محصول را از طریق www.bahoocaviar.ir برای تمام مردم ایران فراهم آورده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها