کد خبر: 5056
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
bahoo-khaviyar-1.jpg

امکان خرید انواع خاویار بلوگا و آسترا و ... برای همه مردم ایران از طریق اینترنت و فروشگاه های اینترنتی نظیر باهو خاویار میسر شده است.

خاویار، از محصولات لوکس دریایی محسوب می شود، محصولی که ایران تولید کنندۀ با کیفیت ترین گونۀ آن می باشد و سالهاست که از جملۀ محصولات صادراتی ایران به حساب می آید. خاویار در حالی کمتر در سبد مصرف خانوادۀ ایرانی دیده می شود که به گفته پزشکان و بر اساس مطالعات صورت گرفته، به لحاظ تغذیه ای بسیار غنی می باشد و متخصصان تغذیه آن را توصیه می کند.
مشاهدات میدانی خبرنگار پایگاه خبری تحیلی چشم انداز، نشان می دهد که در برخی فروشگاه های محصولات پروتئینی و دریایی دسترسی به خاویار با کیفیت ایرانی میسر شده است . اما دسترسی وسیع تر و راحت تر به این محصول ارزشمند ایرانی که می توانیم آن را مروارید خزر بنامیم، از طریق اینترنت و برخی فروشگاه های اینترنتی نظیر باهو خاویار میسر شده است که مشکلات حمل و توزیع را نیز مرتفع ساخته است و امکان خرید انواع خاویار بلوگا و آسترا و ... را برای همه مردم ایران فراهم آورده است.
فروشگاه اینترنتی محصولات دریایی لوکس باهو خاویار متعلق به شرکت باهو خزر، اولین توزیع کننده رسمی خاویار شیلات ایران با ۲۵ سال سابقه درخشان و صادر کننده نمونه کشور می‌باشد که هم اکنون دسترسی به این محصول را از طریق www.bahoocaviar.ir برای تمام مردم ایران فراهم آورده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

 • jabal

  دکتر پویا جبل عاملی

  نتایج و فواید افزایش نرخ ارز مداخله ای

  بانک مرکزی هفته پیش در اقدامی تحسین برانگیز نرخ ارز مداخله ای را 3هزار ریال افزایش داد. چنین اقدامی نه تنها منجر به تغییر محسوسی در قیمت ها نشد بلکه تامین کننده ثبات در بازار ها نیز بود.

 • b

  مهران بهنیا

  مقاوم سازی اقتصاد در برابر شوک احتمالی ناشی از برجام

  گمانه زنی ها درباره آینده برجام از عهد شکنی رئیس جمهور آمریکا و عدم پایبندی ایالات متحده به توافق هسته ای حکایت دارد. با این وضعیت اقتصاد ایران دستخوش تغییراتی خواهد شد و انتظار شوک ارزی همانند سال 1390 و یا سنگین تر از آن نیز دور از ذهن نخواهد بود.

 • ghanbari

  دکتر حمید قنبری

  هرم معکوس ورشکستگی

  ​ماجرای ورشکستگی در حقوق ایران، ماجرای یک هرم معکوس است. قانون‌گذار ایران قواعد ورشکستگی را به‌گونه‌ای تعریف کرده است که با هیچ یک از نظریات و استانداردهای شناخته‌شده بین‌المللی تطابق ندارد و سرگشتگی تئوریک قانون‌گذار در قواعدی که تصویب کرده است به روشنی نمایان است. از این رو نظام حقوقی ورشکستگی در ایران هیچ کس را راضی نمی‌کند و بدتر از آن از جهت اقتصادی غیرسازنده و بلکه مخرب است.

 • mirzakhani

  علی میرزاخانی

  رابطه قیمت دلار با ارزش ریال

  آیا نرخ دلار نشانگر ارزش پول ملی است؟ آیا می‌توان گفت که افزایش نرخ دلار باعث کاهش ارزش پول ملی می‌شود؟ یا اینکه کاهش ارزش پول ملی ریشه در جای دیگری دارد که اغلب ناگفته می‌ماند؟ پاسخ به این پرسش‌ها از آن جهت اهمیت دارد که «ارزش پول ملی» مساله‌ای حیثیتی است و چنانچه تعریف غلطی از آن حاکم باشد، سیاست‌ گذاری را به بیراهه خواهد برد.

پربحث‌ها