کد خبر: 5057
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
sme-uro-1.jpg

بر اساس آخرین گزارش بنیاد اروپایی برای بهبود زندگی و شرایط کار، شرکت‌های نوآور و نوپا با قابلیت بالای بین‌المللی شرکت‌هایی هستند که در اتحادیه اروپا بیشترین افراد را استخدام می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشم انداز ۱۴۰۴ به نقل از یورونیوز، جورجیا تزنو، مسئول محلی این شبکه در یونان می‌گوید: "خدمات ما به این شرکتها و از جمله شرکتهای نوپا به نیاز آنها بستگی دارد؛ به آنها در زمینه یافتن سرمایه لازم، یافتن بازارهای تازه و در حوزه نوآوری و جابجایی تکنولوژی نیز مشاوره می دهیم".

به عنوان مثال تنها با گذشت شش سال، اپلیکیشن ساختِ شرکت «اینتال» تبدیل به عنصری اجتناب ناپذیر میان کسبه یونان شده است. اپلیکیشن روی تبلت نصب می شود و قادر به خوانش کد بار اجناس فروخته شده است. میزان موجودی کالا در هر لحظه به روز می شود.

"فانیس کوتولیس" طراح این اپلیکیشن و بنیان‌گذار شرکت اینتال می‌گوید: "نرم افزار عهده‌دار همه چیز از جمله معاملات سریع، ثبت موجودی کالا و خرید خودکار از تولید کنندگان اجناس و پردازش داده ها در هر لحظه است. به یاری این اپلیکیشن، داده‌های خرده‌فروشان به تمامی عوامل خط تهیه و تولید کالا فرستاده می شود تا آنها بتوانند بهترین تصمیم را بر اساس داده های دریافتی بگیرند".

وی در این باره می گوید: "این شبکه به ما این امکان را داد تا سرمایه اروپایی را که به نوآورترین کمپانیهای اروپا اختصاص داده شده، بیابیم. نتیجه، یک نرم افزار تکاملی و فراگیر است که قابلیت اجرایی شدن در بازارهای بین المللی را دارد".

شمار افراد شاغل در این شرکت از سال ۲۰۱۰ تاکنون از شش به ۲۸ نفر افزایش یافته است. پتانسیل رشد این شرکت در صحنه بین المللی با توجه به میزان خرده فروشان در جهان بالاست.

جورجیا تزنو درباره نحوه کمک به شرکت اینتال می گوید: "همکارانی در بیش از ۶۰ کشور جهان داریم که بازارهای محلی و حوزه تجارت بین المللی را می شناسند. از طریق مبادلات تجاری و خدمات آنلاین، هر ساله حدود ۱۰۰ قرارداد بین المللی داریم".

وی همچنین درباره ویژگیهای شرکتها برای بهره مند شدن از کمکهای "شبکه شرکتهای اروپایی" می گوید: "ما به دنبال شرکتهایی با ایده های بلند پروازانه هستیم. اندازه، حوزه کاری و میزان توسعه آنها اهمیت ندارد. نیروی بالقوه شرکت را پرورش می دهیم. در لحظه مناسب با راه حلهای موثر و درآمدزا برای تسهیل رشد شرکتها، وارد عمل می شویم".

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها