download

با عقد قرارداد میان برند معتبر «دکتلون»، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای دنیا در زمینه لوازم و البسه ورزشی با «مگا پارس»، این برند معتبر رسما وارد بازار ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از خبرآنلاین، با توجه به قرارداد منعقد شده میان «دکتلون» فرانسه و «مگاپارس» می توان دریافت که این نخستین حضور مستقیم برند فروشگاه های زنجیره ای به بازار ایران است. در حالی که پیش از این برخی برند های ترک با وجود چندین واسطه موفق به ورود در بازار ایران شده بودند. 

دکتلون بنا دارد در ۱۰ سال آینده، با ۳۰۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری در ایران به یک میلیارد یورو گردش مالی دست پیدا کند. پیش‌بینی می‌شود با تحقق این هدف، ۵ هزار شغل جدید در ایران ایجاد شود. کارشناسان تاثیر حضور دکتلون با ۷ هزار قلم کالا در بازار ایران را با حضور هایپراستار در ایران مقایسه می‌کنند. 

فروشگاه دکتلون با استانداردهای خاص فروشگاهی است که در دنیا بیش از هزار و ۳۰۰ شعبه دارد. در پروژه مگاپارس با بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع، فضاهایی برای تست لوازم ورزشی ایجاد خواهد شد که تا کنون شرایط مشابه آن در ایران نبوده است. همچنین قیمت‌های این فروشگاه در سطحی است که امکان خرید عموم مردم در آن فراهم است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها