netaniyahoo

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گزارش هفتگی کابینه با تکرار ادعا های واهی علیه ایران گفت: رفتار حکومت ایران، ریشه تمام درگیری ها در منطقه خاور میانه است در حالی که آن ها اسرائیل را به ایجاد نزاع در منطقه متهم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فلسطین به دنبال مذاکره برای صلح نیست و با بی اعتنایی به پیشنهاد آمریکا برای صلح،  تنها به دنبال پیاده کردن برنامه های ایران در منطقه است. 

نتانیاهو مدعی شد: طرفی که خواهان حل نزاع نیست، فلسطینی‌ها هستند نه اسرائیل؛ ریشه‌های نزاع در خاورمیانه از سوی ایران است.

وی در ادامه ادعاهای خود تأکید کرد: ریشه نزاع در ایران و تروریسمی که ایران آن را ترویج می‌کند، نهفته است نه  در اسرائیل. هر کسی حقایق را می‌بیند نمی‌تواند این را منکر شود. ایالات متحده آمریکا موضوع بسیار مهمی را مطرح کرد و آن این بود که ریشه نزاع در خاورمیانه در اسرائیل نیست بلکه در ایران است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اعلام کرد به وزارت خارجه دستور خروج از یونسکو را دادم زیرا نسبت به اسرائیل موضعی خصمانه داشت؛ از موضع مثبت آمریکا در قبال ما متشکریم.

نتانیاهو در حالی از قصد تشکیلات خودگردان برای عدم مذاکره در راستای صلح سخن می‌گوید که محمود عباس رئیس این نهاد همواره بر مذاکره تأکید دارد و حتی در دیدار هفته گذشته با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه نیز تکرار کرد خواهان صلح با اسرائیل است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها