vazir-keshavarzi

استیضاح وزیر کشاورزی به بهانه سوء مدیریت بازار محصولات پروتئینی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از تابناک، درخواست استیضاح وزیر جهاد و کشاورزی تا این لحظه به امضا 60 تن از نمایندگان مجلس رسیده است. 

صدیف بدری، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به کاهش مقطعی تعرفه واردات بعضی محصولات کشاورزی از سوی وزارت جهاد کشاورزی برای ایجاد رانت برای برخی افراد گفت: عدم سیاست‌گذاری صحیح برای بازار عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی سبب شده است محصولاتی مثل سیب، سیب زمینی، هندوانه، گوجه فرنگی و ... در دست کشاورزان بماند و شاهد دورریز بسیاری از محصولات باشیم که این موضوع به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

بدری گران شدن اخیر گوشت قرمز، مرغ، تخم‌مرغ و ... در بازار تا 50 درصد در روزهای اخیر، استفاده از مدیران بازنشسته در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های وزارتخانه با وجود قول جوان‌گرایی وزیر در زمان اخذ رأی اعتماد و سوءمدیریت و عدم استفاده از فرصت ایجادشده برای مکانیزه کردن آبیاری‌ها و اصلاح الگوی کشت در بسیاری از استان‌های کشور را از دیگر محورهای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل صدیف بدری، نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در جلسه رأی اعتماد وزیر جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نماینده مخالف وزیر پیشنهادی این وزارتخانه سخنرانی کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها