netaniyahoo

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن ابراز نگرانی از حضو ایران در کشور هایی همچون سوریه و لبنان، از احتمال حمله نظامی به ایران هشدار داد و ادعا کرد: حضور ایران در منطقه تهدیدی جدی برای اسرائیل است و ما نمی توانیم این موضوع را تحمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، روز گذشته بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای دیدار با ولادیمیر پوتین عازم روسیه شد. از برنامه های سفر وی می توان به رایزنی با مقامات روسیه درباره تحولات منطقه و همچنین فعالیت های نظامی ایران در این کشور ها اشاره کرد. جزئیات این این سفر به شرح زیر است:

رسانه صهیونیستی از هشدار نخست‌وزیر این رژیم درباره احتمال اقدام نظامی علیه ایران طی دیدار امروز دوشنبه او با رئیس‌جمهور روسیه خبر داد.

در ادامه اظهارنظرهای ضد ایرانی مقامات رژیم صهیونیستی، اظهارنظری درباره نخست‌وزیر این رژیم علیه ایران در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه منتشر شده است.

خبرنگار کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در خبری فوری گزارش داد: «نتانیاهو به پوتین گفت در صورتی که جامعه بین‌المللی اقدامی برای توقف حضور نظامی ایران در سوریه و ساخت کارخانه‌های موشک‌های نقطه‌زن در لبنان انجام ندهد، اسرائیل اقدام نظامی خواهد کرد».

نتانیاهو پیش از ترک سرزمین‌های اشغالی به مقصد روسیه، ادعاهایی علیه مواضع ایران در سوریه و لبنان مطرح کرده بود.

کاخ کرملین درباره دیدار امروز رئیس‌جمهور روسیه با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مسکو بیانیه صادر کرد. 

در این بیانیه تاکید شده که دو طرف درباره مسائل دوجانبه، سوریه و برگزاری کنگره گفت‌وگوی ملی سوریه که در شهر سوچی برگزار می‌شود، گفت‌وگو کردند.

ادعای مضحک نتانیاهو: ایران لبنان را به یک سایت موشکی تبدیل کرده است

بنیامین نتانیاهو همچنین در دیدار با پوتین با اعلام نگرانی خود نسبت حضور ایران در سوریه مدعی شد که ایران لبنان را به یک سایت موشکی تبدیل کرده است.

بنیامین نتانیاهو روز دوشنبه در دیدار با ولادیمر پوتین با موضوع ایران گفت:حضور ایران در لبنان و ساخت تاسیسات موشکی در آن یک تهدید برای اسرائیل است و ما نمی‌توانیم این تهدید را تحمل کنیم.بنا بر ادعای نتانیاهو، روسیه همۀ مواضع اسرائیل را در این باره درک کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها