fajr

در سومین شب از آغاز اکران مردمی فیلم ها جشنواره فجر، 7 فیلم به سانس فوق العاده رسیدند و 11 اکران به برنامه سینما ها افزوده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از فارس، جشنواره فیلم فجر با ادامه اکران فیلم ها در سومین شب به کار خود پایان داد. به این ترتیب برای 7 فیلم سانس فوق العاده در نظر گرفته شد و فیلم «لاتاری» با 4 سانس ویژه از این حیث توانست موفق ترین اکران را از آن خود کند. 

علاوه بر حضور پرتعداد هنرمندان در سالن های مردمی شب گذشته محمد مهدی حیدریان در سینما فلسطین سینمای مخصوص تهیه کنندگان به همراه محمدرضا فرجی مدیر سینماهای جشنواره سی و ششم حاضرشدند. 

پردیس سینمایی کورش شب گذشته با حضور عوامل کامیون از جمله کامبوزیا پرتوی، پرویز آبنار و سعید آقاخانی اکران مردمی این فیلم را برگزار کرد. 

داریوش ارجمند، ساعد سهیلی، محسن افشانی، حمید زرگرنژاد و مونا فرجاد برای فیلم «ماهورا» به این سینما رفتندو با مردم به دیدن فیلم نشستند. 

در سینما کورش فیلم های «به وقت شام»، «بمب یک عاشقانه» و «لاتاری» (در دو نوبت) به سانس فوق العاده رسید. 

رعنا آزادی ور، پردیس احمدیه و مصطفی کیایی برای فیلم «چهارراه استانبول» به پردیس مگامال رفتند. پژمان جمشیدی هم برای دیدن این فیلم در سینما مگامال حاضر شد .

سینما مگامال با فیلم های «چهارراه استانبول» و «مغزهای کوچک زنگ زده» به سانس فوق العاده رسید. 

مهراوه شریفی نیا، پژمان جمشیدی، مصطفی کیایی، آزیتا حاجیان برای دیدن فیلم به سینما آزادی رفتند. 

مینا وحید، آزاده زارعی، اصغر نعیمی برای اکران مردمی فیلم «هایلایت» به سینما آزادی رفتند. مینا وحید در این اکران به کمک رسانی به مردم کرمانشاه اشاره کرد و گفت: هموطنان ما همچنان در چادر زندگی می کنند باز هم باید به فکر باشیم و به آن ها کمک کنیم. 

در سینما آزادی فیلم های «چهارراه استانبول» و «مغزهای کوچک زنگ زده» به سانس فوق العاده رسید. 

سینما فرهنگ با فیلم «مصادره» به سانس فوق العاده رسید. 

سینما جوان فیلم «لاتاری» را در سانس  فوق العاده به نمایش درآورد. 

پردیس سینمایی «کیان» با فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» به سانس فوق العاده دست یافت. 

بنابراین گزارش، بیشترین آمار فروش فوق العاده به فیلم «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان اختصاص یافت. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

 • jalalpoor

  محسن جلال پور

  خسارات عدم اصلاح نرخ ارز بر عهده تولید کننده داخلی

  سیاست ناصحیح مدیریت نرخ ارز سابقه‌ای طولانی در اقتصاد ایران دارد. از مسیر اجرای این سیاست ناصحیح ضرر و زیان فراوانی به منافع اقتصادی و غیراقتصادی کشور وارد شده است. زنجیره غلطی که بارها و بارها در طول چهار دهه اخیر تکرار شده و همواره نه تنها منجر به اتلاف و حیف و میل منابع کشور شده که اثر فراوانی بر پیش‌بینی‌ناپذیری اقتصاد داشته و بازار را در ابهامی خسارت‌آفرین فرو برده است.

 • ghanbari

  دکتر حمید قنبری

  چرا و چگونه وضعیت موسسات مالی بحرانی شد؟

  بدون تردید بروز مشکل و بحران در نظام بانکی در نتیجه یک اشتباه، به تنهایی پدید نخواهد آمد و مستلزم سلسله اشتباهات به هم پیوسته خواهد بود. با این حال تصمیم داریم علت بروز بحران در موسسات مالی را بررسی کنیم.

 • ghani-nejad

  دکتر موسی غنی نژاد

  مشکلات نیروی کار در بخش دولتی

  عدم بهره وری مناسب نیروی کار در بخش دولتی در مقایسه با بخش خصوصی همواره یکی از معضلات علم اقتصاد بوده است. به اعتقاد کارشناسان اصلی ترین دلیل این امر، نبود نظام انگیزشی مناسب در بخش دولتی در مقایسه با نظام بازار است.

 • jabal

  دکتر پویا جبل عاملی

  خیال راحت مسئولین و ابر چالش های اقتصادی

  نقل است که وزیر وقت خزانه داری ایالات متحده، هنری پولسون پس از بحران مالی سال 2008 و ورشکستگی چهارمین بانک بزرگ این کشور دچار بیماری ناراحتی اعصاب و البته بی خوابی شد. کشور آمریکا در حالی توانست بحران مالی را پشت سر بگذارد که تصمیم گیران با حس مسئولیت پذیری وظایف خود را اجرا می کردند.

پربحث‌ها

پربیننده‌ها