riasta-jomhoori

ظهر امروز فردی ناشناس با در دست داشتن سلاح سرد سعی می کند وارد مقر ریاست جمهوری شود. هنگامی که وی به هشدار نیرو های امنیتی بی اعتنایی می کند و به راه خود ادامه می دهد، با تیراندازی ماموران انتظامی مواجه می شده و از پای در می آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، ساعاتی پیش صدای تیراندازی از محدوده خیابان پاستور و حوالی مقر ریاست جمهوری شنیده شد. بر اساس اطلاعات به دست آمده فردی مجهز به سلاح سرد قصد ورود به ساختمان ریاست جمهوری را داشته است که با مقاومت نیرو های امنیتی مواجه می شود. فرد مسلح نهایتا پس از بی توجهی به هشدار های ماموارن انتظامی، با تیر اندازی نگهبانان متوقف می شود.  

معاون امینتی استانداری تهران گفت: فردی به حالت کفن پوش در تلاش بود از گیت‌های نهاد ریاست‌جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد.

با تیراندازی ماموران حفاظت این فرد از ادامه مسیر باز می‌ماند و مصدوم می‌شود. در تلاش هستیم تا هویت فرد مصدوم و علت اقدام او را جویا شویم.

برخی شهروندان اعلام کردند که لحظاتی پیش صدای تیراندازی از محدوده ریاست جمهوری شنیده شد و یک نفر با قمه وارد محدوده شده و از گیت دوم نیز در حال عبور بوده است.

خبرگزاری ایلنا نیز نوشته است که این اتفاق حوالی ساعت ۱۱ امروز رخ داده است.

هنوز از هویت و انگیزه فرد مهاجم که تلاش کرده به صورت کفن‌پوش وارد نهاد ریاست‌جمهوری شود، اطلاعی در دست نیست.

فرد مهاجم که حدودا ۳۵ سال داشته پس از بازداشت به بیمارستان منتقل شده است.

یکی از شاهدان عینی این حادثه که در محدوده پاستور زندگی می‌کند گفت: «در این محدوده برای ورود افراد ناشناس باید با نیرهای امنیتی هماهنگی صورت بگیرد. امروز برای هماهنگی عبور تعمیرکار لباسشویی از منزل خارج شدم که شنیدن صدای شلیک باعث شد به سمت گیت دوم بروم و با فرد مهاجم که به علت اصابت گلوله نیروهای امنیتی روی زمین افتاده بود مواجه شدم.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها