کد خبر: 5605
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
fakher

هلدینگ فاخر، در راستای توسعه فعالیت های خود در فضای داخلی و بین المللی با شرکت Deloitte که از بزرگترین شرکت های دنیا در حوزۀ حسابرسی و مدیریت ریسک و ... می باشد، قرارداد همکاری امضا کرد.

هلدینگ فاخر، در راستای توسعه فعالیت های خود و شرکت های زیرمجموعه اش خصوصاً تیپاکس که به عنوان اپراتور اول پست خصوصی برگزیده شده است در فضای داخلی و بین المللی با شرکت Deloitte که مجموعه ای چند ملیتی و از بزرگترین شرکت های دنیا در حوزۀ حسابرسی و مدیریت ریسک و ... می باشد، قرارداد همکاری منعقد نمود.

دکتر مهرداد فاخر، رئیس هیئت مدیره هلدینگ فاخر و مدیرعامل شرکت تیپاکس درباره این قرارداد افزود : هلدینگ فاخر طی سال 96 فعالیتهای خود را در تمام حوزه ها توسعه داده است و روابط بسیار ارزشمندی را در حوزه تجارت بین الملل برقرار نموده است و از این روی در اندیشۀ جهانی شدن، همکاری های گسترده ای را با شرکتهای معتبر دنیا برقرار می نماید که همکاری با Deloitte به عنوان یک شرکت چند ملیتی در راستای همین اهداف بین المللی انجام شد.

شایان ذکر است که شرکت Deloitte یکی از برترین شرکتهای حسابرسی در دنیاست که خدمات مشاوره مدیریت مختلفی را به بزرگترین شرکت ها و کسب و کارهای دنیا ارائه می کند.

چندی پیش هلدینگ فاخر، ساختمان خود را به منظور یکپارچه سازی شرکت های زیرمجموعه اش و همچنین اپراتور اول پست خصوصی را افتتاح نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها