rahbar

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با جمعی از فرماندهان ارشد نیرو های مسلح، دلیل افزایش هجمه ها و دشمنی غرب با ایران را قدرت روز افزون ایران اسلامی دانستند و عنوان کردند که نقش ایران در منطقه مانند خاری در چشم دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، مقام معظم رهبری در دیدار با برخی از فرماندهان ارشد نیرو های مسلح علاوه بر تبریک اعیاد پیش رو در ماه رجب گفتند: ماه های رجب، رمضان و شعبان به دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماه‌های پر برکت بیشترین بهره معنوی را برد.

رهبر انقلاب اسلامی از اقتدار، امنیت، عزت و توانایی کافی در زمان لازم به عنوان اهداف اصلی نیروهای مسلح نام بردند و با تأکید بر ضرورت کادرسازی و جانشین پروری در نیروهای مسلح خاطرنشان کردند: نتیجه فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در نیروهای مسلح باید در راستای تأمین اهداف تعیین شده باشند.

ایشان همچنین دوران کنونی را دوران عزت جمهوری اسلامی ایران دانستند و تأکید کردند: علت تهاجم‌های بی‌سابقه کنونی بر ضدنظام اسلامی، قدرت روز افزون این نظام است زیرا دشمنان از این قدرت فزاینده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند و حملات خود را افزایش داده‌اند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: به‌رغم تمام توطئه‌ها و به کوری چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامی، روز به روز افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از دستاوردها و فعالیت‌های نیروهای مسلح در سال گذشته بیان کرد و گفت: در سال جدید، به افزایش تلاش‎ها و حرکت‌های مجاهدانه برای دستیابی به اهداف، متعهد هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها