netaniyaho

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تازه ترین اظهاراتش مدعی شده است که ایران از ابتدای توافق هسته ای اقدام به فریبکاری کرده است و از سال ها پیش به دنبال دستیابی به بمب اتمی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست خبری شب گذشته خود مدعی شده است که جمهوری اسلامی ایران در تمامی این سال ها به دنبال دستیابی به سلاح هسته ای بوده است. وی در ادامه ادعا کرده اسناد معتبری منتشر می کند که فریبکاری ایران را برملا خواهد کرد.

وی با نشان دادن عکسی از یک انبار که مملو از گاوصندوق بود، مدعی شد که ایران پس از امضای برجام، مواد رادیواکتیو مربوط به این برنامه تسلیحاتی را به جایی در جنوب تهران منتقل کرده است.

نتانیاهو یک کمد پر از زونکن و کمدی دیگر مملو از سی‌دی را نشان داد  و مدعی شد که 55 هزار صفحه و 183 سی‌دی مدرک مستدل از تلاش ایران برای ساخت سلاح هسته‌ای را در اختیار دارد و آن را در اختیار جامعه جهانی و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گذاشته است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چندین بار این جمله را تکرار کرد: «ایران با بی‌شرمی، دروغ می‌گوید. آنها دروغ می‌گویند که هیچ‌گاه برنامه‌ ساخت سلاح هسته‌ای نداشته‌اند

نتانیاهو به برنامه موشکی ایران هم اشاره کرد و با نام آوردن از شهاب 3، آن را موشکی دانست که «تل‌آویو، ریاض و مسکو» را در برد خود دارد و توانایی حمل کلاهک هسته‌ای را دارد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در خلال شوی تبلیغاتی خود، بارها فیلم سخنرانی و مصاحبه‌های مقامات جمهوری اسلامی ایران در خصوص نیت صلح‌آمیز تهران از پیگیری برنامه هسته‌ای را پخش کرد و آنها را به دروغگو بودن متهم کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها

پربیننده‌ها