afshani

محمد علی افشانی با کسب اکثریت آراء اعضای شورای شهر به مقام شهرداری تهران رسید. فعالیت وی پس از ابلاغ حکم رسمی از جانب وزیر آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، محمد علی افشانی با کسب اکثریت آراء شورای شهر به عنوان شهردار آینده تهران انتخاب شد. وی پیش تر در دولت یازدهم استاندار فارس بوده و هم اکنون نیز معاون عمرانی وزیر کشور و همچنین رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور می باشد. او پس از آن که حکم فعالیت رسمی اش به عنوان شهردار تهران ابلاغ شود شروع به کار خواهد کرد. 

محمدعلی افشانی در حالی با رأی اکثریت آراء بر روی صندلی بهشت تکیه می زند که پیش از این  در دولت یازدهم استاندار فارس بوده و هم‌اکنون معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در دولت دوازدهم است.

وی همچنین معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بوده‌است و در سابقه افشانی معاونت استانداری استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و سمنان نیز به چشم می‌خورد.

افشانی برنامه های خود را در قالب 14فصل با شعار "شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر" به شورای شهر ارائه کرد و امروز توانست با کسب 19 رأی از رقیب خود یعنی سمیع الله حسینی مکارم دیگر گزینه تصدی شهرداری تهران، پیشی بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها