کد خبر: 5899
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
«پورحسینی» رئیس سازمان خصوصی‌سازی

شنیده‌ها حکایت از ممنوع‌الخروجی میرعلی اشرف پوری‌حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی با حکم بازپرس پرونده دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از تسنیم، اوایل دیماه امسال بود که رسانه‌ها از درخواست 50 نماینده مجلس از رئیس قوه‌قضاییه برای ممنوع‌الخروجی پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی خبر دادند.

این مطلب را احمد امیرآبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود داده و اعلام کرده بود: نامه تعدادی از نمایندگان مجلس به رئیس قوه قضائیه برای ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی این نامه را بیش از50نفر از همکاران امضا نمودند.

بعد از این اتفاق بود که پوری حسینی بلافاصله در گفتگو با خانه ملت، گفت: چنین درخواستی از سوی نمایندگان از قوه قضاییه مطرح شده است، اما بنده با هیچ شخصی مشکلی نداشته و تاکنون ممنوع‌الخروج نشده‌ام.

حالا پس از گذشت کمتر از یک ماه، شنیده می‌شود میرعلی اشرف عبدلله پوری‌حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی (یا به قول رسانه‌ها همان آقای حاشیه خودمان، که از قضا دو دوره ریاست ستاد انتخاباتی حسن روحانی در آذربایجان شرقی را نیز بر عهده داشته است) با حکم بازپرس پرونده ممنوع‌الخروج شده است.

تا جایی که برخی رسانه‌ها نیز به نقل از احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس نوشته‌اند: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به دادستان کل کشور و دادستان تهران خواستار رسیدگی به پرونده آقای عبدالله پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی شده بودند. در این نامه نمایندگان خواستار ممنوع‌الخروجی وی جهت دسترسی دستگاه قضایی به این فرد برای بررسی برخی واگذاری‌ها شده بودند.

وی افزود: بازپرس شعبه رسیدگی کننده به این پرونده، دستور ممنوع الخروجی وی را صادر کردند.

عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: این موضوع اسباب دلگرمی مردمی است که بی‌صبرانه در انتظار رسیدگی به این پرونده هستند. روا نیست کسی که رئیس ستاد انتخاباتی روحانی و خاتمی بوده است، به واسطه چنین نقش‌های سیاسی، امکان به تاراج بردن بیت‌المال و اموال عمومی را برای عده‌ای خاص فراهم کند.

علیرضا بیگی یادآور شد: منتظریم هرچه سریعتر این پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و نتایج آن از سوی قوه قضائیه اعلام شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها