بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

پوستر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک و حقوق شهروندی» رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از فارس، آیین رونمایی از پوستر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان صبح امروز (شنبه ۱۲ آبان) در مدرسه ابتدایی «شهید سردار حسین همدانی» در دیزج همدان آغاز شد.

این مراسم با حضور مریم کاظمی، دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک، مسئولان استانی، مجید قناد و حسین محب اهری و جمعی دیگر از هنرمندان و صدها نفر از نوباوگان، کودکان و نوجوانان و خانواده‌هایشان برگزار شد و خود کودکان و نوجوانان این پوستر را رونمایی کردند.

مریم کاظمی در این مراسم خودش را به بچه‌های مدرسه و دیگر مهمانان معرفی کرد و گفت: خوشحالم که در این جمع و در این مدرسه با حضور کادر مدرسه و بچه‌ها هستم. شعار امسال جشنواره کودک و حقوق اجتماعی و کودک و حقوق شهروندی است امیدوارم همه شما بچه‌ها در این جامعه از حقوق خود در مدرسه،‌خانواده و جامعه آگاه باشید.

وی در ادامه افزود: این را بدانید که همه کارها برای شما است، شما آینده‌ساز این کشور هستید،‌ شما باید بدانید کجا قرار دارید و دانش و نشاط و انرژی‌تان را نگاه دارید چون ما به شما احتیاج داریم. امیدوارم همیشه لبتان خندان باشد و ما هم برای شما کارهای خوب تولید کنیم.

از دیگر برنامه‌های این مراسم نمادین آغاز جشنواره برنامه‌های شادی بود که توسط  مجید قناد و جمعی دیگر از هنرمندان برپا شد. در حاشیه این مراسم به همه دانش‌آموزان بسته لوازم‌التحریر هدیه داده شد.

لازم به ذکر است، بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی، آذر ماه امسال در شهر همدان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها