کد خبر: 5906
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
مثل قهرمان ها فکر کن

روز جمعه 10 اسفند 1397 سمینار مثل قهرمان ها فکر کن با حضور الکساندر جورجینیا برگزار خواهد شد. این سمینار در مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان توانیر برگزار خواهد شد.

الکساندر جورجینیا اینکلمان که در آبان ماه امسال اولین کتاب خود را با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی و با نام قطب نمای موفقیت در ایران ترجمه و منتشر نمود، پس از مراسم رونمایی از این کتاب همان طور که مقرر گردیده بود، در روز جمعه 10 اسفند 1397 سمینار مثل قهرمان ها فکر کن را برگزار خواهد نمود. این سمینار در مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان توانیر برگزار خواهد شد.

اولین سمینار الکساندر جورجینیا در تهران

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، هزینه های این سمینار توسط موسسه اینلکلمان آلمان پرداخت گردید و حضور در این سمینار به همراه مدرک موسسه اینکلمان و همچنین پذیرایی ناهار و میان وعده رایگان است.

ثبت نام در این سمینار از 1 اسفند آغاز شد و در همان روز نخست ظرفیت سمینار تکمیل گردید، و اکنون صرفاً لیست رزرو در حال دریافت است. شما نیز می توانید با تکمیل این فرم در لیست رزرو قرار گیرید که در صورت انصراف هر یک از عزیزان، از دبیرخانه با شما تماس خواهند گرفت تا برای روز سمینار دعوت شوید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها